KEXINT PLC Splitter Cassette type 1*16 Vstavljanje /LGX / Fiber Optic PLC Splitter SC/UPC / 10pieces

KEXINT PLC Splitter Cassette type 1*16 Vstavljanje /LGX / Fiber Optic PLC Splitter SC/UPC / 10pieces

SIT 151.91
-5 %
SIT 159.90

Blago


1x16 Vstavitve /LGX /Cassette type svjetlovodni PLC Splitter
Značilnosti
1).Nizko Vstavljanja Izgubo.
2).Nizko PDL.
3).Visoko Donosnost Izgubo.
4).Enotna Delitev Moči.
5). Široko Operacijski Valovna dolžina : 1260-1650nm
6). Široko Delovna Temperatura : -40°C Do 85°C
Uporaba
1.Svjetlovodni CATV
2.Vlaken, do doma(FTTH)
3.Pasivna Optična Omrežja(PON)
4.Lokalni Areal Omrežja(LAN)
5.Optični komunikacijski sistemi
Tehnični podatki Operacijski valovnih dolžinah(nm) 1260nm-1650nm Vrata Konfiguracijo 1 x 4 1 x 8 1x16 1x32 1 X64 Max. Vstavljanje Izguba(d B)* ≤7.3 ≤10.6 ≤13.8 ≤16.5 ≤21 Izguba Enotnosti(d B)* ≤0.5 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.7
Package Type Stranka Navesti
PDL(d B)* ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 Return Loss (d B)* ≥50 Usmerjenost (d B)* ≥55 Shranjevanje Temperatura (°C) -40~85 delovna Temperatura(°C) -40~85 Vlaken Tipa SMF-28 Priključek Vrsta Stranke, določenih
Opomba : Vse meritve so bile opravljene na sobni temperaturi, in specifikacije izključitev priključka
Informacije za naročanje PLCS Vrata Tip Tip Kabla Dolžina Vlaken Tip Konektorja Paket Slog
PLC Splitter
1*4
1*8
1*16
1*32
1*64
2*32
Drugi Navedite
0,25 mm Golimi vlaken
Trak Vlaken
Fan-out z 0,9 mm Loose Tube
2,0 mm Kabel
3,0 mm Kabel
1 meter
2 meter
3 meter
Drugi navedite
FC/APC
FC/PC
SC/APC
SC/PC
ST/UPC
LC/APC
Drugi Navedite
Iz nerjavečega jekla rokav
Plastični Modul
19" 1 U Rack Mount
Drugi Navedite
KEXINT PLC Splitter Cassette type 1*16 Vstavljanje /LGX / Fiber Optic PLC Splitter SC/UPC / 10pieces


Lastnosti izdelka

Združljiv:
Tip konektorja:
SC/UPC
Blagovna Znamka:
KEXINT
Številka Modela:
PLC-LGX-1*8-SC/UPC
Postavka Dolžina:
1m
vrsta priključka :
SC/UPC
Valovna dolžina:
1260nm, da 1620nm
barve:
Siva

Sorodni izdelki

Brezplačna Dostava za 650nm 10KM VFL svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator 10mw Fiber Optic Cable Tester
  • Sveže

Brezplačna Dostava za 650nm 10KM VFL svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator 10mw Fiber Optic Cable Tester

14.85 SIT 13.81

Brezplačna Dostava za 650nm 10 KM VFL svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator 10mw Fiber Optic Cable TesterSpecifikacije : Valovna dolžina 650nm±10nm Oddajnik Tip FPLD laser Izhodna moč 10 m W priključek 2,5 mm univerzalni adapter, ki Delajo način Tako za CW in Pules na voljo, temperatura Delovanja 10~+45 °C temperatura Skladiščenja 40~+70 °C Moč 2pcs AA baterije Delovnih ur 60 Teža 110 g (brez baterij) Dimenzije (mm) 220 X 27

SFP 10/100/1000M Vlaken Media Converter, Zunanje PSU
  • Sveže

SFP 10/100/1000M Vlaken Media Converter, Zunanje PSU

SIT 45.99

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlaken Media ConverterPregled : JYTGS803 serije Gigabit Ethernet SFP optični mediji pretvorniki premostiti vrzel med baker in vlaknin infrastrukture V SFP optični mediji pretvorniki so izdelani za maksimalno udobje za vlaknin, da baker Ethernet pretvorbo aplikacije, ki zahtevajo fleksibilnost v prenos stopnje, delovne razdalje, in vlaknin vrste mrež, ki se lahko uresničijo preprosto spremenite hotplugandplay SFPs.Aplikacije· Telekomunikacijska Omrežja· Šole, Uradi, Cyber BarsZnačilnosti : · Visoka fleksibilnost z hot plugandplay SFP· 1600byte super podatkov paketni prenos· Full duplexnadzor pretoka, Half duplexnazaj tlak· Povezava napake skozi (LFPT)· Full nameščene Led diode, ki označuje moč in stanje omrežjaSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (HitroEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(GigabitEthernet), IEEE802.3x (Nadzor Pretoka), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1d, ki Zajema Drevo10 / 100 / 1000 BASETSTP ali UTP Kategorije 5 / 5e / 6 kabla (Maks...

Fiber Cleaver Optični Cleaver VLAKEN REZALNIK kabel, striper (desorber) 6in1FTT vlaken, škatle za orodje
  • Sveže

Fiber Cleaver Optični Cleaver VLAKEN REZALNIK kabel, striper (desorber) 6in1FTT vlaken, škatle za orodje

SIT 27.40

Značilnosti : • Zagotavlja približno 36.000 vseh cleaves• Kompaktno ohišje in lahka teža• Visoka Natančnost Cleaves• 250um Prevlečeni ali 900um Rezerve vlaken• Singlemode ali Multimode Uporabo• 12 Položaj Vrtljiv in Ponovljivih ReziloZnačilnosti izdelka : kot Rezanja : 0.5 Rezanje dolžina : 0,9 mm vlakna, je 1016 mm; 0,25 mm vlakna, je 916 Vlaken paket premer : 125µm Jakna OD : 0.25 & 0,9 mm Velikost : 63 W × 76 D × 63 H (mm) visoko kakovostne kovine boday pakiranje vključeni 1pcs kovinskih vlaken cleaver 1pcs odpadkov polje 2pcs imbključ 1pcs cfs2 kabel rezalnik 1pcs dolžina kabla striptizeta

KOMSHINE GX36 LOKA svjetlovodni Fusion Preplete Stroj+QX50-M 850/13000 nm 18/12dB FTTH OTDR, Optični Merilnik Moči in Vir Svetlobe
  • Sveže

KOMSHINE GX36 LOKA svjetlovodni Fusion Preplete Stroj+QX50-M 850/13000 nm 18/12dB FTTH OTDR, Optični Merilnik Moči in Vir Svetlobe

SIT 2875.00

Kom Shine GX36 Fusion Splicer Kit w / KFC33 Vlaken CleaverQ50M MM 850 / 1300nm 18 / 12d B OTDROptični Merilnik Moči + Optični Vir Svetlobe + Vizualne Napake Lokator1 : KOMSHINE GX36 FUSION SPLICER KOMPLET VSEBUJE : Shake Dokaz, Prah Dokaz in Vode, ki so Dokaz Povprečna Preplete Izguba : 0.02 d B Splice 0,25 mm / 0.9 mm / 3.0 mm / Flat kabel za Elektrode Življenja : 4.000krat prepleteStandardni Paket : Element Name Diod 1 GX36 Loka Fusion Splicer 1 PC 2 AC 1 PC 3 FIS Vlaknin, striper (desorber) 1 PC 4 Nadomestne Elektrode 1 Pair 5 Baterijski Paket 1 PC 6 Alkohola Črpalka Steklenico 1 PC 7 Čiščenje Robčki 100 PC 8 Flat Kabel, striper (desorber) 1 PC 9 Hlajenje Pladenj 1 PC 10 Vlaken Cleaver 1 PC 11 Priročnik 1 PC 12 kovček 1 PC 13 Varstvo Rokavi 60mm 100 PC 14 Kalibracijski Certifikat 1 PC2.KOMSHINE QX50 MM 850 / 1300nm 21 / 19d B OTDR Z FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC Priključki : Specifikacije : Model = QX50M, Valovna dolžina(nm) = 850 / 1300 Dinamični razpon(d B) = 18 / 12 Impulzna širina (ns) = 5, 20 ,40,80, 160, 320 ,640,1280, 2560 ,5120,10240 ,20480 Zaslon za 6,5 palčni TFT LCD zaslon na dotik Dogodek slepi pasu (m) = 1.8 Dušenje slepi pasu (m) = 9 Linearnost (d B / d B) = ±0.05 d B / d B Izgube prag (d B) = 0.05 Izgubo ločljivost razmerje (d B) = 0.001 Vzorčenje ločljivost razmerje (m) = 0.125 do 8 Vzorčenje točke = 32k Razdalja negotovosti (m) = ±(1 m + 5×10 5 × razdalja + vzorčenje interval) Razdalja področje uporabe (km) = 0.3 to180 Pomnilnika sledov = SD (4 G), > 10000 kosov Trajanje meritve = Določeno za uporabnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, in 3min so lahko izberete Optični vmesnik = FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC Podatkovni vmesnik = vmesnik USB, SD card vmesnik Vizualne Napake Lokator = na Voljo Napajanje = Litijeve baterije; stalni delovni čas trajanja ≥ 8 ur Garancijsko obdobje = 12 mesecev3 : Mini Optični Merilnik Moči + Mini Vir Svetlobe + Vizualne Napake Lokator VKLJUČUJE 1...

GLC-EZX-SM-120 Združljiv 1000BASE-EZX SFP 1550nm 120km DOM oddajnik in Sprejemnik
  • Sveže

GLC-EZX-SM-120 Združljiv 1000BASE-EZX SFP 1550nm 120km DOM oddajnik in Sprejemnik

SIT 55.00

Cisco GLCEZXSM120 Združljiv 1000 BASEEZX SFP / Oddajnik (SMF, 1550nm, 120km, LC, DOM) Podrobnosti Izdelka Cisco Resnično GLCEZXSM120 Prodajalec Ime LODFIBER Obrazec Vnesite SFP Max Hitrost Podatkov 1000 Mbps Valovna dolžina 1550nm Max Kabelska Razdalja 120km Vmesnik LC duplex Optičnih Komponent DFB 1550nm Tip Kabla SMF DOM Podporo, Da določite, s KAKŠNO Močjo 0~5d Bm Sprejemnik Občutljivost Komercialne Temperaturnem Območju od 0 do 70°C (32 do 158°F) HTSHarmonizirani Kodo 8517706000 Protokolov SFF8472 MSA, IEEE 802.3 ah2004 certifikat Kakovosti Kakovosti in standardov, ki so temelj LODFIBER...

3Meters LC/PC-ST/PC,3,0 mm Premera,OM1 Multimode 62.5/125,Duplex,LC, da ST Optični Patch Kabel Kabel
  • Sveže

3Meters LC/PC-ST/PC,3,0 mm Premera,OM1 Multimode 62.5/125,Duplex,LC, da ST Optični Patch Kabel Kabel

SIT 8.99

Optični Patch Kabel Kabel,LC / PCST / PC,3,0 mm Premera,Multimode 62.5 / 125, OM1,Duplex,3 MetersOpomba : Dolžina in priključek je prilagodljiv, pls, vas prosimo, da stik z mano za navedek.Tehnične Specifikacije : Informacije za naročanje : Svjetlovodni priključek : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Vmesnik, tip : APC , PC , UPC Vlaken jedra : Simplex, za obojestransko tiskanje Vlaken tipa, multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlaken premer(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 dolžina Kabla; prilagoditevOpomba : optični kabel je za 50 / 125um...

Brezplačna Dostava LC Moški SC Ženski Vlakna, Optični Adapter LC-SC Hibridni Optični Adapter
  • Sveže

Brezplačna Dostava LC Moški SC Ženski Vlakna, Optični Adapter LC-SC Hibridni Optični Adapter

SIT 11.66

Brezplačna Dostava LC Moški SC Ženski Vlakna, Optični Adapter LCSC Hibridni Optični AdapterTo LC(Moški) in SC(Ženska) vrsta svjetlovodni hibridni tok je urejeno vrsto vlakenvgrajeni adapter za priključek, ki se opravi delovanje preplete in spojka med fiber optics.Funkcija : Za večkratno uporabo do 1000 kratVisoka natančnost in dobra igra za družinoVisoka zanesljivost in stabilnostSpecifikacija : 1...

2Pcs Optični FC moški LC ženski svjetlovodni Adapter Spojnik Pretvornik, S/M in M/M, opcija
  • Sveže

2Pcs Optični FC moški LC ženski svjetlovodni Adapter Spojnik Pretvornik, S/M in M/M, opcija

22.00 SIT 20.90

2pcs Visoke kakovosti FC moški LC ženska spojka,Defualt ladje 2pcs enotnega načina (S / M) različico, če je treba, multimode 62.5 / 125 ali multimode 50 / 125 različico, Pustite sporočilo po vrstnem redu.Brezplačna Dostava / številko za SledenjeLastnosti : Ponovno do 1000krat Visoke natančnosti, ki je združljiv z dobro Visoka zanesljivost in stabilnost Ta spojnik je svjetlovodni povezave za različne vlakna, optična povezava med glavo in pasivnih komponent...

2017 vroče prodaje 10G CWDM XFP module 10km 1270-1450nm 10G SFP+ svjetlovodni sprejemnik, veleprodajno ceno
  • Sveže

2017 vroče prodaje 10G CWDM XFP module 10km 1270-1450nm 10G SFP+ svjetlovodni sprejemnik, veleprodajno ceno

SIT 390.00

10 Gb / s 1 0km CWDM XFP Optični oddajnik in SprejemnikZNAČILNOSTI IZDELKAHotplug XFP odtisPodpira 9.95 Gb / s na 11,3 Gb / s bitnih hitrostihPodpira Lineside in XFI povratne zankeRo HS6 Emv (leadfree)Izguba močiPrimeru temperaturni razpon : 0°C do 70°CNajvečjo povezavo dolžina 40kmUncooled CWDM DFB in PIN sprejemnikDupleks LC konektorBrez Referenčne Ura zahtevaVgrajeni digitalni diagnostične funkcijeStandardni odkloni mehanizem za sprostitevAPLIKACIJE10 GBASEER / EW 10 G EthernetFiber ChannelSONET OC192 &SDH STM 64Ko slike in opisi ne ujemajo,opis in naslov se pravilnoSliko, ki je samo za referenco...

1Channels (oddajnik in Sprejemnik/Multiplexer) Vlakna, Optični Video Pretvornik mini 1 video svjetlovodni Digitalni Video Converter
  • Sveže

1Channels (oddajnik in Sprejemnik/Multiplexer) Vlakna, Optični Video Pretvornik mini 1 video svjetlovodni Digitalni Video Converter

SIT 89.00

MINI1 V svjetlovodni Digitalni Video Pretvornik 1 Channels (oddajnik in Sprejemnik / Multiplexer) Digitalni Optični Optični Video ConverterKoličina : 1pairOpis IzdelkaIzdelek zagotavlja stranka z najbolj stroškovno učinkovita rešitev za prenos z 1 kanal nestisnjene digital video in RS485 podatkov po en optični kabel...

KELUSHI 1-5mW Vizualne Napake Lokator svjetlovodni Laserski kazalnik Cable Tester Meter za CATV Optični Tester Optični Orodje
  • Sveže

KELUSHI 1-5mW Vizualne Napake Lokator svjetlovodni Laserski kazalnik Cable Tester Meter za CATV Optični Tester Optični Orodje

SIT 13.90

Aplikacije v Vzdrževanje v telekomunikacije, CATV v Preskusni Laboratorij optičnih vlaken v Optični poti in kontinuiteto preverjanje v optična omrežja v Drugih svjetlovodni meritve Funkcije v 2,5 mm univerzalni priključek za 1.25 mm priključki, FC(moški)LC(Ženska) adapter tudi lahko zagotovi na zahtevo proti Deluje bodisi v CW ali Impulzni način s konstantno Izhodno moč v Nizko stanje baterije opozorilo v, z Dolgo življenjsko dobo (do 60 ur) v Dropodpornih in prahdokazilo oblikovanje glavo laser Laser v primeru tleh oblika preprečuje ESD škodo v Prenosni in krepak v Enostaven za uporabo Prosimo, upoštevajte, : ne baterije, vključene v prevoz...

JW3111 1310/1550nm Ročni Optični Optični Vir Svetlobe
  • Sveže

JW3111 1310/1550nm Ročni Optični Optični Vir Svetlobe

SIT 95.99

JW3111 1310 / 1550nm Ročni Optični Optični Vir SvetlobeJW3111 optični vir svetlobe je ročni optični vir svetlobe, na novo sprosti v letu 2007 Ki jo lahko zagotovi 1 do 6 valovne dolžine izhod, da izpolnjujejo posebne zahteve, vključno z 650nm vidne svetlobe in 1310 / 1550nm valovne dolžine za single mode fiber ali 850 / 1300nm valovne dolžine za multimode fiber, kot tudi druge valovne dolžine glede na potrebe kupca...

100Meters LC/PC-FC/PC,3,0 mm Premera,OM1 Multimode 62.5/125,Duplex,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel
  • Sveže

100Meters LC/PC-FC/PC,3,0 mm Premera,OM1 Multimode 62.5/125,Duplex,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel

SIT 69.99

Optični Patch Kabel Kabel,LC / PCFC / PC,3,0 mm Premera,Multimode 62.5 / 125, OM1,Duplex,100 MetersOpomba : Dolžina in priključek je prilagodljiv, pls, vas prosimo, da stik z mano za navedek.Tehnične Specifikacije : Informacije za naročanje : Svjetlovodni priključek : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Vmesnik, tip : APC , PC , UPC Vlaken jedra : Simplex, za obojestransko tiskanje Vlaken tipa, multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlaken premer(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 dolžina Kabla; prilagoditevOpomba : optični kabel je za 50 / 125um...

10Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimode 50/125,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel
  • Sveže

10Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimode 50/125,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel

SIT 13.50

Optični Patch Kabel Kabel,LC / PCFC / PC,3,0 mm Premera,Multimode 50 / 125, Duplex, OM2,10 MetrovOpomba : Dolžina in priključek je prilagodljiv, pls, vas prosimo, da stik z mano za navedek.Tehnične Specifikacije : Informacije za naročanje : Svjetlovodni priključek : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Vmesnik, tip : APC , PC , UPC Vlaken jedra : Simplex, za obojestransko tiskanje Vlaken tipa, multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlaken premer(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 dolžina Kabla; prilagoditevOpomba : optični kabel je za 50 / 125um...

15Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimode 50/125,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel
  • Sveže

15Meters,LC/PC-FC/PC,Duplex,OM2 Multimode 50/125,LC KG, Optični Patch Kabel Kabel

SIT 16.00

Optični Patch Kabel Kabel,LC / PCFC / PC,3,0 mm Premera,Multimode 50 / 125, Duplex, OM2, 15 MetrovOpomba : Dolžina in priključek je prilagodljiv, pls, vas prosimo, da stik z mano za navedek.Tehnične Specifikacije : Informacije za naročanje : Svjetlovodni priključek : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Vmesnik, tip : APC , PC , UPC Vlaken jedra : Simplex, za obojestransko tiskanje Vlaken tipa, multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlaken premer(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 dolžina Kabla; prilagoditevOpomba : optični kabel je za 50 / 125um...

Debelo Visoke Kakovosti Bele Barve 2 jedro FTTH polje , Razdelilni dozi s Tipko
  • Sveže

Debelo Visoke Kakovosti Bele Barve 2 jedro FTTH polje , Razdelilni dozi s Tipko

SIT 19.20

Debelo Visoke Kakovosti Bele Barve 2 jedro FTTH polje , Razdelilni dozi s TipkoSmo Telekomunikacijska oprema proizvajalca, ki ima lastno tovarno 14 let proizvodnjeizkušnje,glavni izdelki so fiber optic cable , patch kabel patch panel , prenehanje polje ,FTTH polje , keystone jack , lan kabel ,itd.Dobrodošli ste, da me prosite za več izdelkov v cena.Naše storitve : 1.Vzorec bi določal,prosim, da me kontaktirate za detials.2.3 let Garancije,zamenjajte s problemom kakovosti.3.Da več kot $999,dobili eno VFL brezplačno.

7m (23ft) Huawei SFP-10G-AOC7M Združljiv 10G SFP+ Aktivni Optični Kabel
  • Sveže

7m (23ft) Huawei SFP-10G-AOC7M Združljiv 10G SFP+ Aktivni Optični Kabel

SIT 56.00

Huawei SFP10 GAOC7 M Združljiv 10 G SFP+ AOC (7meter, SFP+, da SFP+) Podrobnosti o Izdelku Huawei Resnično SFP10 GAOC7 M Prodajalec Ime LODFIBER Tip Konektorja SFP+, da SFP+ Max Hitrost Podatkov 10 Gbps Tip Kabla Aktivni Optični Kabel Kabel Dolžine 7m(22.97 ft) Jakna Material PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 do 158°F) HTSHarmonizirani Kodo 8544700000 Protokolov 1x Infini Band QDR, DDR, SDR, 10 G Gigabit Ethernet, Fibre Channel Potrjevanje Kakovosti Kakovosti in standardov, ki so temelj LODFIBER...

Novo J8177B/C HP Združljiv 1000Base-T SFP Bakra, modul, Sprejemnik,
  • Sveže

Novo J8177B/C HP Združljiv 1000Base-T SFP Bakra, modul, Sprejemnik,

SIT 23.99

Novo J8177 B / C HP Združljiv 1000 BaseT SFP modul, Sprejemnik,100% združljivi,Preizkušen v dobrih razmerah zagotovljenoVisoke kakovosti s CE in FCC potrdilo,1 Leto za zamenjavo in 3 Letno garancijo.Telekomunikacije naziv, kakovost,konkurenčne cene, le 10% 20% od orignal eno ceneIzdelek PogojNudimo visoko kakovostne SFP(mini GBIC) povežite sprejemnik / oddajnik modul, ki je 100% združljiv s orignal tiste, lahko popolnoma zaupa za vaše najbolj zahtevne LAN / WLAN aplikacijo glasovni projekta, ali omrežja, uvajanje, vse izdelka nosite 3 leta garancije in življenjska tehnično podporo.Dostava Smo ladjo vse elemente, ki po vsem svetu brezplačno prek gospodarstva dostava...

SFP-FE-LX-SM1310 Združljiv 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM oddajnik in Sprejemnik
  • Sveže

SFP-FE-LX-SM1310 Združljiv 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM oddajnik in Sprejemnik

SIT 18.00

H3 C SFPFELXSM1310 Združljiv 100 BASELX SFP / Oddajnik (SMF, 1310nm, 15km, LC, DOM) Podrobnosti o Izdelku H3 C Resnično SFPFELXSM1310 Prodajalec Ime LODFIBER Obrazec Vnesite SFP Max Hitrost prenosa Podatkov 100 mb / s Valovna dolžina 1310nm Max Kabelska Razdalja 15 km Vmesnik LC duplex Optičnih Komponent FP 1310nm Tip Kabla SMF DOM Podporo, Da TX Moč 15~8d Bm Sprejemnik Občutljivost Komercialne Temperaturnem Območju od 0 do 70°C (32 do 158°F) HTSHarmonizirani Kodo 8517706000 Potrjevanje Kakovosti Kakovosti in standardov, ki so temelj LODFIBER...